Xəyanətə görə canına qıyan Vüsalənin intiharında yeni DETALLAR
Ötən gün Bakıda özünü yaşadığı binanın 7-ci mərtəbəsindən ataraq intihar edən Vüsalə Dadaşova ilə bağlı yeni məlumatlar yayılıb.
Bu barədə Globalinfo.az-a danışan V.Dadaşovanın qohumları bildiriblər ki, məsələ ilə bağlı Daxili İşlər Nazirliyinə (DİN) müraciət ediblər.
Mərhumun yaxını Arzu Əliyeva isə qeyd edib ki, Vüsalə Dadaşovanın öldüyü gün onu dərhal dəfn ediblər:
"Ekspertizaya icazə verməyiblər. Uşaqlarına da öyrədiblər ki, analarının pəncərəni silərkən yıxılıb öldüyünü desinlər. Atası yaşlı və çarəsizdir, kömək edəni yoxdur".
Qeyd edək ki, 1984-cü il təvəllüdlü V.Dadaşova ərinin onu yaxın rəfiqəsi ilə aldatdığını öyrənib. Münasibətdən xəbər tutan çarəsiz qadın isə çıxış yolunu intiharda görüb. O özünü yaşadığı binanın 7-ci mərtəbəsindən atıb.скачать dle 11.3

Стали известны новые подробности в связи с самоубийством 40-летней женщины в Баку
Обнародованы новые подробности в связи с самоубийством Вюсали Дадашовой, которая выбросилась с седьмого этажа жилого здания в Баку 24 июля.
Родственники женщины заявили globalinfo.az, что они обратились в связи с этим в Министерство внутренних дел.
Близкая покойной - Арзу Алиева - отметила, что В.Дадашову незамедлительно похоронили в день ее смерти. "Было отказано в проведении экспертизы. А детей научили говорить, что их мать упала, когда мыла окна. Ее отец пожилой и беспомощный человек", - добавила она.
Ранее сообщалось, что В.Дадашова (1984 г.р.) узнала об измене мужа с ее близкой подругой. Женщины были настолько близки, что при обращении друг к другу использовали слово "сестра".
Таким образом, узнав об этих отношениях, отчаявшаяся В.Дадашова решила свести счеты с жизнью. Она выбросилась с седьмого этажа здания, где проживала.скачать dle 11.3