Dələduzluq edən paytaxt sakini həbs edilib - FOTO
Şirvan Şəhər Polis Şöbəsinin əməkdaşları dələduzluq edən paytaxt sakini Sədulla Seyfullayevi saxlayıb.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin Şirvan regional qrupundan verilən məlumata görə, onun zərərçəkmişə həbsdəki qohumunun azad olunmasına köməkliklər edəcəyi ilə bağlı yalan vədlər verərək 28 000 manat pulunu dələduzluq yolu ilə ələ keçirdiyi müəyyən edilib.
Faktla bağlı Şirvan Şəhər Polis Şöbəsində cinayət işi başlanılıb, S.Seyfullayev barəsində məhkəmənin qərarı ilə həbs qətimkan tədbiri seçilib.

В Ширване задержан подозреваемый в мошенничестве - ФОТО
Сотрудники Ширванского городского отдела полиции задержали жителя Баку Садуллу Сейфуллаева, подозреваемого в мошенничестве.
Как сообщили в ширванской региональной группе пресс-службы Министерства внутренних дел, было установлено, что он мошенническим путем присвоил 28 000 манатов, дав потерпевшему ложные обещания о содействии в освобождении его родственника, находящегося под арестом.
По данному факту в отделе полиции города Ширван возбуждено уголовное дело, в отношении C.Сейфуллаева решением суда избрана мера пресечения в виде ареста.