Gəncədə narkotiklərin qanunsuz dövriyyəsində şübhəli bilinənlər saxlanılıblar
Gəncə Şəhər Baş Polis İdarəsinin əməkdaşları tərəfindən narkotiklərin qanunsuz dövriyyəsi ilə məşğul olan şəxslərə qarşı növbəti tədbirlər keçirilib.
APA xəbər verir ki, nəticədə narkotik vasitələrin qanunsuz dövriyyəsini təşkil edən 30 nəfər saxlanılıb. Onların hər birindən müxtəlif növ narkotik vasitə və psixotrop maddələr aşkarlanıb.
Bundan başqa Gəncə şəhərində aparılan profilaktik tədbirlərin nəticəsi olaraq son bir həftə ərzində sənədləri olmayan 34, ilin əvvəlindən isə 100-dən çox ov tüfəngi vətəndaşlar tərəfindən könüllü polisə təhvil verilib.скачать dle 11.3

В Гяндже задержаны подозреваемые в незаконном обороте наркотиков
Сотрудники Главного управления полиции города Гянджа провели очередные мероприятия против лиц, занимающихся незаконным оборотом наркотиков.
Как сообщает АПА, в результате были задержаны 30 подозреваемых в указанном преступлении. У каждого из них были обнаружены различные виды наркотических средств и психотропных веществ.
Кроме того, в результате проведенных в Гяндже профилактических мероприятий за последнюю неделю граждане добровольно сдали полиции 34 ружья без документов, а с начала года - более 100.скачать dle 11.3