Prezident İlham Əliyevin adından Sadır Japarovun şərəfinə dövlət ziyafəti verilib - YENİLƏNİB
Aprelin 24-də Bakıda, “Gülüstan” sarayında Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin adından Qırğız Respublikasının Prezidenti Sadır Japarovun şərəfinə dövlət ziyafəti verilib.
"Report" xəbər verir ki, ziyafətdə Azərbaycanın və Qırğızıstanın musiqi əsərlərindən ibarət konsert proqramı təqdim olunub.
Bu dəqiqələrdə Bakıda, “Gülüstan” sarayında Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin adından Qırğız Respublikasının Prezidenti Sadır Japarovun şərəfinə dövlət ziyafəti verilir.
"Report" xəbər verir ki, bu barədə məlumatı Azərbaycan Prezidentinin Mətbuat Xidməti yayıb.скачать dle 11.3

От имени Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь Садыра Жапарова
24 апреля в Баку, во дворце “Гюлистан” от имени президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь президента Кыргызской Республики Садыра Жапарова.
Как сообщает Report, на приеме была представлена концертная программа, составленнная из музыкальных произведений азербайджанских и кыргызских авторов.
В Баку, во дворце "Гюлистан" от имени президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева организован государственный прием в честь президента Кыргызской Республики Садыра Жапарова.
Как сообщает Report, информацию об этом распространила пресс-служба президента Азербайджана.скачать dle 11.3