Prezident İlham Əliyevin adından Vladimir Putinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilib - YENİLƏNİB
Avqustun 19-da Bakıda, “Gülüstan” sarayında Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin adından Rusiya Federasiyasının Prezidenti Vladimir Putinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilib.
Median.Az xəbər verir ki, ziyafətdə Azərbaycanın və Rusiyanın musiqi əsərlərindən ibarət konsert proqramı təqdim olunub.
Bakıda Prezident İlham Əliyevin adından Rusiya Prezidenti Vladimir Putinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilir .
xəbər verir ki, bu dəqiqələrdə Bakıda, “Gülüstan” sarayında Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin adından Rusiya Federasiyasının Prezidenti Vladimir Putinin şərəfinə dövlət ziyafəti verilir.скачать dle 11.3

От имени Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь Владимира Путина
19 августа в Баку, во дворце “Гюлистан” от имени президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь президента Российской Федерации Владимира Путина.
Как сообщает Median.Az, на приеме была представлена концертная программа, составленная из музыкальных произведений азербайджанских и российских авторов.
17:24
В Баку, во дворце "Гюлистан" от имени президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева организован государственный прием в честь президента Российской Федерации Владимира Путина.
Как сообщает Report, информацию об этом распространила пресс-служба президента Азербайджана.скачать dle 11.3