Prezident Cənub Qaz Dəhlizi və yaşıl enerji ilə bağlı nazirlərin iclaslarında iştirak edib - YENİLƏNİB
01.03.2024 11:38 2 391
Martın 1-də Bakıda, “Gülüstan” sarayında Cənub Qaz Dəhlizi Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 10-cu və Yaşıl Enerji Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 2-ci iclasları keçirilib.
President.az xəbər verir ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev tədbirdə iştirak edib.
Bakıda, “Gülüstan” sarayında Cənub Qaz Dəhlizi Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 10-cu və Yaşıl Enerji Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 2-ci iclasları keçirilir.
President.az xəbər verir ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev tədbirdə çıxış edib.
Bu dəqiqələrdə Bakıda, “Gülüstan” sarayında Cənub Qaz Dəhlizi Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 10-cu və Yaşıl Enerji Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 2-ci iclasları keçirilir.
President.az xəbər verir ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev tədbirdə çıxış edir.скачать dle 11.3

Ильхам Алиев выступил на заседании Консультативного совета Южного газового коридора в Баку - ОБНОВЛЕНО
01.03.2024 11:38 2 472
В эти минуты в Баку, во дворце "Гюлюстан" проходит 10-е министерское заседание в рамках Консультативного совета Южного газового коридора и 2-е министерское заседание в рамках Консультативного совета по зеленой энергии.
Как сообщает President.az, на мероприятии выступил Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев.
Как сообщает President.az, на мероприятии выступает Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев.скачать dle 11.3