Yevlaxda avtomobili ilə birgə itkin düşən 29 yaşlı şəxsin meyiti tapıldı - YENİLƏNİB
APA-nın yerli müxbiri xəbər verir ki, 1995-ci il təvəllüdlü Tunar Məmmədov fevralın 4-də gecə saatlarında özünə məxsus VAZ markalı minik avtomobili ilə Yevlax rayonun Salahlı kəndi ərazisində qəza törədib.
Qəza zamanı avtomobil yoldan çıxaraq su kanalına düşüb. Nəticədə 29 yaşlı şəxs həyatını itirib. Araşdırmalarla itkin düşən şəxsin meyiti tapılaraq ailəsinə təhvil verilib.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin Bərdə regional qrupunun baş inspektoru, polis kapitanı Aslan Qiyaslı faktı təsdiqləyib. Bildirib ki, faktla bağlı cinayət işi başlanılıb, istintaq aparılır.
Yevlaxda 29 yaşlı kişi avtomobili ilə birgə itkin düşüb.
APA xəbər verir ki, 1995-ci il təvəllüdlü Tunar Məmmədov yanvarın 4-də VAZ avtomobili ilə evdən çıxıb, naməlum istiqamətə gedərək itkin düşüb.

Найдено тело пропавшего в Евлахском районе 29-летнего мужчины - ОБНОВЛЕНО
Как сообщает АПА, Тунар Мамедов (1995 г.р.) ночью 4 февраля на собственном легковом автомобиле ВАЗ-21014 попал в ДТП на территории села Салахлы.
Во время аварии машина, съехав с дороги, упала в канал. В результате 29-летний мужчина погиб. Тело пропавшего было найдено и передано семье.
Факт подтвердил старший инспектор бардинской региональной группы пресс-службы МВД, капитан полиции Аслан Гияслы. Он заявил, что по данному факту возбуждено уголовное дело, ведется расследование.
В Евлахе пропал молодой мужчина.
Как сообщает АПА, Тунар Мамедов (1995 г.р.) 4 февраля выехал из дома на своем автомобиле ВАЗ-2107 в неизвестном направлении и не вернулся.