Prokurorluğun dörd əməkdaşına ali xüsusi rütbə verildi - SƏRƏNCAM
Prezident İlham Əliyev Azərbaycan Respublikası Prokurorluğunun əməkdaşlarına ali xüsusi rütbələrin verilməsi haqqında sərəncam sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, Azərbaycan Respublikası Prokurorluğunun aşağıdakı əməkdaşlarına III dərəcəli dövlət ədliyyə müşaviri ali xüsusi rütbəsi verilib:
Musayev Elnur Novruz oğlu – Azərbaycan Respublikası Baş Prokurorluğunun Cinayət təqibindən kənar icraatlar idarəsinin rəisi
Əliyev Vüqar Nurəddin oğlu – Azərbaycan Respublikası Baş Prokurorluğunun Xüsusi müsadirə məsələlərinin əlaqələndirilməsi idarəsinin rəisi
Sultanov Eldar Aslan oğlu – Azərbaycan Respublikası Baş Prokurorluğunun Sənədlərlə və müraciətlərlə işin təşkili idarəsinin rəisi
Əhmədov Mübariz Hüseyn oğlu – Azərbaycan Respublikası Baş Prokurorluğunun Elm-Tədris Mərkəzinin rəisi.скачать dle 11.3

Четырем сотрудникам прокуратуры присвоено высшее специальное звание - РАСПОРЯЖЕНИЕ
Президент Ильхам Алиев 30 сентября подписал распоряжение о присвоении высшего специального звания ряду сотрудников прокуратуры Азербайджана.
Текст документа опубликован на president.az.
Согласно распоряжению, высшее специальное звание государственного советника юстиции 3-го класса присвоено:
Эльнуру Новруз оглу Мусаеву - начальнику Управления по производству неуголовного преследования Генеральной прокуратуры АР;
Вугару Нураддин оглу Алиеву - начальнику Управление координации вопросов специальной конфискации Генеральной прокуратуры АР;
Эльдару Аслан оглу Султанову - начальнику Управления по организации работы с документами и обращениями Генеральной прокуратуры АР;
Мубаризу Гусейн оглу Ахмедову - начальнику Научно-учебного центра Генеральной прокуратуры АР.скачать dle 11.3