Prezident İlham Əliyev və Mehriban Əliyeva Tatarıstan Prezidentinə başsağlığı veriblər
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Tatarıstan Prezidenti Rüstəm Nurqaliyeviçə Kazanda baş vermiş atışma ilə əlaqədar başsağlığı veriblər.
Başsağlığıda bildirilir:
“Kazan şəhərindəki 175 nömrəli məktəbdə atışma nəticəsində uşaqların və yaşlıların həlak olması haqqında xəbəri dərin hüznlə qəbul etdik.
Bu əvəz edilməz itkiyə görə dərdinizə şərik olaraq Sizə, həlak olanların doğmalarına və yaxınlarına səmimi qəlbdən baş sağlığı verir, zərər çəkənlərin hamısının tezliklə sağalmasını arzu edirəm”.скачать dle 11.3

Президент Азербайджана и Первый вице-президент Мехрибан Алиева выразили соболезнования главе Татарстана
11.05.2021 19:24 4 374
Президент Азербайджана Ильхам Алиев и Первый вице-президент Мехрибан Алиева выразили соболезнования главе Татарстана Рустаму Минниханову в связи с гибелью людей в результате стрельбы в одной из школ в Казани.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, в письме с соболезнованиями говорится:
"Уважаемый Рустам Нургалиевич,
С глубоким прискорбием восприняли известие о гибели детей и взрослых в результате стрельбы в школе №175 города Казани.
Разделяя горе невосполнимой утраты, выражаем искренние соболезнования Вам, родным и близким погибших, желаем скорейшего выздоровления всем пострадавшим".скачать dle 11.3