Oğurluq etdiyi üçün axtarışda olan şəxs saxlanıldı » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Kürdəmir Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşları tərəfindən keçirilən tədbirlərlə törətdiyi oğurluq əməllərinə görə axtarışda olan, əvvəllər məhkum olunmuş Röyal Məmmədyarov saxlanılıb.
Bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin mətbuat Xidmətinin Şəki regional qrupu məlumat yayıb.
Bildirilib ki, həmin şəxs bir müddət əvvəl daxil olduğu mağazalarda quraşdırılan ödəmə terminallarını sındıraraq ümumilikdə 3000 manatdan artıq nağd pul, 2000 manat dəyərində spirtli içki və tütün məmulatları oğurlayıb.
R.Məmmədyarov barəsində məhkəməsinin qərarı ilə həbs qətimkan tədbiri seçilib, araşdırmalar davam etdirilir.скачать dle 11.3

Сотрудники Кюрдамирского районного отдела полиции задержали ранее судимого Рояла Мамедьярова, находившегося в розыске за совершение серии краж.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на шекинскую региональную группу пресс-службы Министерства внутренних дел Азербайджана, Р.Мамедъяров некоторое время назад, проникая в магазины, взламывал установленные там платежные терминалы. В общей сложности ему удалось похитить более 3 000 манатов наличными, а также спиртные напитки и табачные изделия на сумму около 2 000 манатов.
Решением суда в отношении Рояла Мамедьярова избрана мера пресечения в виде ареста, расследование продолжается.