Bakıya gələn sərnişin avtobusu qəzaya düşdü – 1 ölü, 10 yaralı (VİDEO)
Bakı-Quba yolunda avtobusla minik maşını toqquşub. Hadisə magistralın İsnovqışlaq kəndi ərazisində qeydə alınıb.
Bu barədə hadisə şahidləri baku.ws-ə məlumat verib. Bildirilib ki, “Nissan” markalı minik maşını ilə "Hyundai" markalı sərnişin avtobusu toqquşub.
Qəza nəticəsində ölən və yaralıların olduğu deyilir. Bildirilir ki, qəzaya uğrayan avtobus rayondan Bakıya gəlirmiş.
Hadisə ilə əlaqədar Səhiyyə Nazirliyi Mətbuat xidmətinin əməkdaşı Səfayə Əhmədova baku.ws-ə açıqlamasında bildirdi ki, qəza nəticəsində 10 nəfər yaralanıb, 1 nəfər ölüb.
“Qəza zamanı minik maşınının sürücüsü yerindəcə keçinib. Avtobusda olan sərnişinlərdən 4-ü xəstəxanaya aparılıb. Yaralılardna 6 nəfərə isə ilkin tibbi yardım göstərilib”, - deyə Səfayə Əhmədova bildirib.скачать dle 11.3

Пассажирский автобус, направляющийся в Баку совершил ДТП - 1 погибший, 10 раненых (ВИДЕО)
На трассе Баку - Губа пассажирский автобус столкнулся с автомобилем. Инцидент зарегистрирован на территории села Исновгышлаг.
Как сообщили baku.ws свидетели ДТП, легковой автомобиль марки “Nissan” столкнулся с пассажирским автобусом марки "Hyundai", передаёт Median.Az
Отмечается, что автобус направлялся в Баку.
Как сообщила baku.wsсотрудник пресс-службы Министерства здравоохранения Сафая Ахмедова, в результате аварии 1 человек погиб, 10 раненых.
"Водитель легкового автомобиля скончался на месте происшествия. Четверо пассажиров автобуса были доставлены в больницу. Шестерым же была оказана первая медицинская помощь", - заявила Ахмедова.скачать dle 11.3