Sumqayıtda satıcı müdirini qətlə yetirib
“Report”a istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhərin 7,8,12 birləşmiş məhəllə deyilən ərazisində, Mehdi Hüseynzadə adına stadionun yaxınlığında olub.
Belə ki, Sumqayıt şəhər sakini 1979-cu il təvəllüdlü Quliyev Vüqar Ənvər oğlu şəxsi meyvə tərəvəz dükanında öz işçisi tərəfindən bıçaqlanıb.O ,Sumqayıt şəhər təcili tibbi yardım şöbəsinə çatdırılsada onun həyatını xilas etmək mümkün olmayıb.
Mərhumun meyidi Sumqayıt şəhər morquna təhvil verilib. Faktla bağlı Sumqayıt şəhər Prokurorluğunda qəsdən adam öldürmə maddəsi ilə cinayət işi açılıb, araşdırmalar davam etdirilir.скачать dle 11.3

В Сумгайыте продавец убил владельца магазина
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Report, трагедия произошла на территории, называемой объединенными кварталами 7,8,12, поблизости от стадиона им. Мехти Гусейнзаде.
Сообщается, что жителю Сумгайыта Гулиеву Вугару Энвер оглу, 1979 года рождения, являющемуся собственником овощного магазина, были нанесены ножевые удары его сотрудником.
Несмотря на то, что мужчина был доставлен в отделение скорой медицинской помощи города Сумгайыта, его жизнь не удалось спасти.
Тело убитого было передано в морг Сумгайыта.
По факту в прокуратуре города Сумгайыта возбуждено уголовное дело по статье умышленное убийство человека.