Sirena Motors Lənkəranda
Artıq 5 ilə yaxındır  Çin avtomobillərinin satışı  və servis xidməti üzrə Azərbaycanda fəaliyyət göstərən  Sirena Motors  şirkəti  bölgələrdə daha bir sərgi satış salonunu və servis mərkəzi avtomobil həvəskarlarının ixtiyarına verib. Beləki aprel ayının 28-i tarixində Lənkəran şəhərində şirkətin avropa standartlarına tam cavab verən sərgi satış salonunu və servis mərkəzinin təntənəli açılış mərasimi keçirilib. İlk öncə salonun açılışını simvolizə edən rəmzi lent Sirena Motorsun direktoru Mehmet Coşqun və  Sirena Motorsun Lənkəran filialının direktoru Elmar Həsənov tərəfindən kəsilib. Daha sonra salona daxil olan qonaqları  Mehmet Coşqun salamlayıb və salonun rəmzi açarını Elmar Həsənova təqdim edib. Daha sonra tədbirin bədii hissəsi baş tutub.  Xatırladaqki tədbirin aparıcısı tanınmış aktyor və aparıcı Elcan Rəsulov olub. Açılış mərasimi sona çatmamış qonaqlardan biri salonda olan Jac T6 pikap avtomobilini alıb. Salonun ilk müştərisi olduğu üçün Sirena Motorsun direktoru Mehmet  Coşqun 1 illik yağ dəyişmə xidməti hədiyyə edib.
Sirena Motors 2013 cü ildən fəaliyyət göstərir.  Çinin  4 nəhəng avtomobil zavodunun Azərbaycanda yeganə və rəsmi distribyutorudur. Bunlar Changan, Baic , GAC  və JAC  markalarıdır. Bakıda 4 salonu və 1 servis mərkəzi olan Sirena Motors ötən ilin sentyabr ayında Gəncə şəhərində satış salonu və servis mərkəzi açıb. Sirena Motorsda avtomobillər ilkin pdəniş 15% olmaqla satılır. Hər bir avtomobilə 5 il və ya 120.000 km zəmanət verilir.

Sirena Motors теперь и в Ленкорани!
Компания Sirena Motors, специализирующаяся на продажах и сервисном обслуживании автомобилей из Поднебесной, открыла очередной автомобильный центр, на этот раз на юге Азербайджана.
28 апреля текущего года в городе Ленкорани открыл свои двери для автомобилистов новый, отвечающий всем европейским стандартам, автосалон и сервисный центр. По этому случаю была проведена официальная презентация автоцентра. Красную ленту перед открытием салона перерезали генеральный директор Sirena Motors Мехмет Джошкун и руководитель ленкораньского филиала Sirena Motors Эльмар Гасанов. Мехмет Джошкун поприветсвовал гостей презентации и вручил “ключи” от нового автомобильного центра директору филиала Эльмару Гасанову. Затем началась развлекательная часть торжества. Ведущим по традиции был Эльджан Расулов.
Напомним, что Sirena Motors работает с 2013 года. Компания является официальным дистрибьютором 4-х ведущих китайских автомобильных брендов: Changan, Baic , GAC и JAC.
В Баку работают 4 автосалона и 1 технический центр обслуживания автомобилей. С сентября 2017 года распахнул свои двери автомобильный салон и сервисный центр Sirena Motors в городе Гянджа.
Sirena Motors предлагает выгодную лизинговую программу для покупки автомобилей - первый взнос при приобретении автомобиля составляет всего 15%. Каждому проданному автомобилю даётся гарантия на 5 лет либо на 120000 км.
Более подробную информацию можно узнать на сайте www.sirenamotors.az либо по нижеследующим телефонам: