Selfi çəkən bloqeri qatar vurdu – VİDEO
Hindistanda dəmiryolu fonunda esktrimal selfi çəkdirmək fikri Heydərabad şəhərinin sakininə baha başa gəlib.
Bloqeri qatarın vurduğu anın görüntüsü “Youtube” videoportalına yerləşdirilib.
Gənc ekstrim həvəskarı lokomotiv və vaqonlar fonunda maraqlı foto və ya videoçarx çəkməyə çalışıb, ancaq relslərə çox yaxınlaşıb. Hadisənin görüntüsündə dostlarının onu fikrindən daşındırmağa çalışdığını görmək olur, ancaq o, məsafənin təhlükəsiz olduğunu, hər şeyi düzgün hesabladığını deyib.
Xəsarət alan gəncə qısa zamanda tibbi yardım göstərilib. Həkimlər onun vəziyyətinin sabit olduğunu bildirir.
“YouTube”dakı videonun şərhlərində bəzi istifadəçilər bloqerin bu hərəkətini qınadığını və onun payını aldığını bildirib. Ancaq çoxları bloqerin toqquşmadan sonra sağ qalmasına heyrətlənib.//oxu.azскачать dle 11.3

Житель Индии делал селфи и попал под поезд – ВИДЕО
Попытка сделать экстремальное селфи на фоне железнодорожного состава плохо закончилась для жителя индийского города Хайдарабад.
Как передает Median.Az, видео, где движущийся поезд задевает его, опубликовано на YouTube.
Молодой человек пытался сделать ролик или фото, где он позирует с уверенным лицом, указывая на локомотив и вагоны, однако подошел к рельсам слишком близко. Судя по видео, друзья пытались отговорить его от этой затеи, но он был уверен, что рассчитал расстояние правильно.
Молодой человек серьезно не пострадал, ему быстро оказали медицинскую помощь, врачи оценивают его состояние как стабильное.
В комментариях к видео на YouTube некоторые пользователи отметили, что молодой человек, по их мнению, получил по заслугам. Однако большинство единодушно удивляются, что блогер остался жив.скачать dle 11.3