Sabunçuda qadın qətlə yetirilib, oğlu saxlanılıb
Bu gün səhər saatlarında Sabunçu qəsəbəsində yerləşən evlərin birində 1972-ci il təvəllüdlü Sevinc Məmmədova bıçaqla qətlə yetirilib.
Median.Az APA-ya istinadla xəbər verir ki, cinayəti törətməkdə şübhəli bilinən qadının oğlu, 1992-ci il təvəllüdlü Elvin Məmmədov polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılaraq istintaqa təhvil verilib.
Məlumata görə, öldürülən qadın 2021-ci ildə İstanbulda vəfat edən ictimai fəal Bayram Məmmədovun anası, şübhəli şəxs qardaşıdır.

В Сабунчи убита женщина: задержан ее сын
Как сообщает AПA, по подозрению в совершении преступления задержан ее сын - Эльвин Мамедов (1992 г.р.). Он передан следственным органам.
По имеющимся данным, погибшая являлась матерью бывшего члена гражданского движения "NIDA" Байрама Мамедова, скончавшегося в Стамбуле в 2021 году. Задержанный - его брат.