Alla Puqaçova səhnəni tərk edir?
Məşhur rusiyalı müğənni Alla Puqaçovanın son altı ay ərzində ürəyindən iki dəfə cərrahi əməliyyat keçirdiyi bildirilib.
Nəşr iddia edir ki, sənətçi altı ay əvvəl Avropa klinikalarının birində müalicə alıb. Orqanizmin ağır yüklənmələrə tab gətirə bilmədiyi üçün ifaçıya cərrahi müdaxilə edilib. Həkimlər səhhətindəki riskləri azaltmaq üçün tanınmış müğənniyə konsertlərdə çıxış etməməyi məsləhət görüblər. Mənbənin sözlərinə görə, məhz bu səbəbdən Puqaçova Tailandda 2 milyon dollarlıq konsert proqramından və 500 min dollar qonorarı olan özəl tədbirdə iştirakdan imtina edib.
Məsələ ilə bağlı açıqlama verən Alla Puqaçovanın nümayəndəsi Yelena Çuprakova yayılan məlumatları təkzib edib. O, müğənninin cərrahi əməliyyat keçirməsi və ya yaradıcılıq karyerasını başa vurması barədə xəbərsiz olduğunu bildirib:
Xatırladaq ki, Ukraynada hərbi əməliyyatlar başladıqdan sonra Alla Puqaçova həyat yoldaşı Maksim Qalkin və övladları ilə birlikdə Rusiyanı tərk edərək İsrailə köçüb. Hazırda cütlük mütəmadi olaraq müxtəlif ölkələrə səyahət edir.скачать dle 11.3

Пугачева перенесла две операции на сердце?
Как передает Median.Az со ссылкой на РИА Новости, по словам Чупраковой, она не в курсе слухов о том, что Пугачева перенесла несколько операций на сердце и окончила карьеру.
"Нет, у меня такой информации нет. Я не в курсе", - заявила Чупракова.
Певице Алле Пугачевой сделали две операции на сердце за последние полгода.
Как передает Median.Az, об этом сообщает Telegram-канал Mash.
По данным издания, полгода назад Пугачева проходила лечение в европейской клинике. Ей произвели хирургическое вмешательство из-за того, что организм перестал выдерживать тяжелые нагрузки. Врачи посоветовали знаменитости не выступать на концертах, так как это ведет к увеличению риска ухудшения здоровья.
Mash утверждает, что Пугачева по причине здоровья отказалась от выступления в Таиланде за 2 миллиона долларов, а также от частного мероприятия за 500 тысяч долларов.
После начала военного конфликта в Украине Пугачева уехала с мужем Максимом Галкиным и детьми из России в Израиль. Сейчас знаменитости активно путешествуют по миру. Их видели в Латвии и Франции, однако основным местом проживания остается Израиль, где дети посещают частную гимназию. У пары есть израильские паспорта, а также гражданство Кипра.