Şüvəlanda it iki nəfərə hücum etdi - VİDEO
"Xəzər" TV-yə istinadən xəbər verir ki, hadisə paytaxtın Xəzər rayonunun Şüvəlan qəsəbəsində baş verib.
Xəsarət alan Eldar Hüseynovun sözlərinə görə, bir neçə gün əvvəl giriş qapısı açıq qaldığından qonşuluqdakı it həyətə daxil olub. Heyvan əvvəlcə onun həyat yoldaşına hücum edib.
Eldar Hüseynovun müdaxiləsi zamanı isə it ona hücum edərək müxtəlif bədən xəsarətləri yetirib. İtlə bir neçə dəqiqə mübarizə aparan E.Hüseynov qol nahiyəsindən müxtəlif dərəcəli xəsarətlər alıb.
Zərərçəkən bildirir ki, hadisə baş verəndən sonra itin sahibi ilə əlaqə saxlamağa çalışsalar da, bu, mümkün olmayıb.

В Баку собака напала на семейную пару во дворе их дома - ВИДЕО
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Xəzər TV, инцидент произошел в поселке Шувелан Хазарского района Баку.
По словам Эльдара Гусейнова, несколько дней назад из-за приоткрытой двери во двор пробрался соседский пес. Животное сразу же набросилось на его супругу.
Когда Э.Гусейнов попытался защитить жену, собака переключилась на него. Мужчина в течение нескольких минут боролся с животным, в результате чего получил множественные рваные раны и укусы в области рук.
Пострадавший утверждает, что после случившегося неоднократно пытался связаться с владельцем собаки, однако тот полностью его игнорирует и не выходит на связь.