Prezidentin ailəsini şantaj edən şəxs barədə yeni detallar məlum oldu - Video
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin ailəsini şantaj edən şəxs barədə yeni detallar məlum olub.
xəbər verir ki, bununla bağlı REAL TV-nin rəhbəri Mir Şahin Ağayevin təqdimatında "Mir Şahinin vaxtı" verilişində "Milli namus məsələsi" sənədli filmi təqdim olunub.
Sənədli filmdə xaricdə gizlənib bloqer adı altında fəaliyyət göstərən şəxslərin Alyona Əliyeva kimi qələmə verməyə cəhd etdikləri qadının əsl şəxsiyyəti barədə detallı istinadlar göstərilib.
Qeyd edək ki, Dövlət Təhlükəsizliyi Xidməti bir neçə gün əvvəl keçirilən əməliyyat nəticəsində Azərbaycan vətəndaşını saxlayıb. İstintaq zamanı o, cinayətini etiraf edib.

Раскрыты новые детали о человеке, шантажировавшем семью Президента - ВИДЕО
Стали известны новые подробности о человеке, шантажировавшем семью Президента Азербайджана Ильхама Алиева.
Как сообщает Oxu.Az, в связи с этим в передаче Mir Şahinin vaxtı ("Время Миршахина") руководителем Rеаl TV Миршахином Агаевым был представлен документальный фильм Milli namus məsələsi ("Вопрос национальной чести").
В ленте подробно раскрывается истинная личность женщины, которую скрывающиеся за границей и действующие под видом блогеров лица пытались выдать за Алёну Алиеву.
Отметим, что ранее Службой государственной безопасности был задержан подозреваемый в совершении данного деяния гражданин Азербайджана. В ходе расследования он признал свою вину.