Azərbaycanlı tanınmış MÜĞƏNNİ FACİƏLİ ŞƏKİLDƏ öldü - Foto / Video
"Məlumata görə, Daşkəsən rayon sakini, 1979-cu il təvəllüdlü Samir Əhməd oğlu Səmədovun idarə etdiyi MAN markalı 60-AC-426 dövlət nömrə nişanlı yük maşını "Lexus" markalı 77-GE-211 dövlət nömrə nişanlı avtomobili və onun yanında dayanmış sürücü - 1983-cü il təvəllüdlü Kamil Əlövsət oğlu Sərməsovu vurub.
Nəticədə Kamil Sərməsov hadisə yerində həyatını itirib. Faktla bağlı araşdırma aparılır", - deyə məlumatda vurğulanıb.
Qeyd edək ki, Kamil Sərməsov keçmiş ANS telekanalının məşhur layihələrindən olmuş "Toylar Kralı"nın finalçılarından idi.

Трагически погиб известный азербайджанский певец - ФОТО/ВИДЕО
В ответ на запрос редакции сайта в Главном управлении Государственной дорожной полиции подтвердили факт аварии.
По информации, грузовик MAN с государственным номерным знаком 60-AC-426, за рулем которого находился житель Дашкесанского района Самир Самедов (1979 г.р.), столкнулся с автомобилем Lexus (77-GE-211) и сбил стоявшего рядом водителя Кямиля Сармасова (1983 г.р.). В результате последний скончался на месте происшествия.
Отметим, что Кямиль Сармасов - известный певец, был одним из финалистов известного проекта бывшего телеканала ANS Toylar Kralı ("Король свадеб").