19.02.2025 12:51 1 314
Amerikalı aktrisa Ancelina Coli "Oskar" mükafatına namizəd göstərilməməsində Bred Pittin keçmiş həyat yoldaşı Cennifer Enistonu günahlandırıb.
-ın "Radar online" nəşrinə istinadla verdiyi məlumata görə, A.Coli "Mariya" filmində baş rolu oynayıb, amma mükafata namizəd göstərilməyib.
Aktrisa güman edib ki, filmdə iştirak onu Hollivudun zirvəsinə qaytaracaq. Ulduz sənətçi uğursuzluqda əvvəlcə keçmiş əri B.Pitti ittiham edib, sonra isə qərara gəlib ki, C.Enistonun bu işdə əli var və bu yolla ondan qisas ala bilər. Məsələ burasındadır ki, A.Coli 20 il əvvəl B.Pitti C.Enistonun ailəsindən ayırmışdı.
A.Coli qərara gəlib ki, Hollivud səkkiz il ərzində qalmaqallı şəkildə boşandığı B.Pittin tərəfində durub. Bundan başqa, aktrisa hesab edir ki, B.Pitt kampaniya başladaraq onu xoşagəlməz vəziyyətdə göstərmək istəyib, C.Eniston isə bu işdə ona kömək edib.скачать dle 11.3

Анджелина Джоли обвинила в своем провале на "Оскаре" экс-жену Брэда Питта
Актриса Анджелина Джоли обвинила в своем провале на "Оскаре" Дженнифер Энистон, бывшую жену Брэда Питта.
Об этом пишет издание Radar online.
Анджелина сыграла главную роль в фильме "Мария", но не получила номинацию на кинопремии. Джоли считала, что участие в картине вернет ее на вершину Голивуда. Инсайдер отметил, сначала звезда винила в провале экс-супруга Брэда Питта, а затем решила, что таким образом ей могла отомстить Дженнифер Энистон. 20 лет назад Джоли увела Питта из семьи с Энистон.
"Джоли пришла к выводу, что Голливуд встал на сторону ее экс-избранника, с которым она со скандалом разводилась в течение восьми лет", - сказал источник.
Помимо того, Анджелина считает, что Брэд развернул кампанию и хотел выставить ее в неприглядном свете, а Энистон якобы ему помогла.скачать dle 11.3