"ASAN xidmət" və "ASAN kommunal" mərkəzlərinin bayram günlərində iş qrafiki açıqlandı
Zəfər Günü və Dövlət Bayrağı Günü ilə əlaqədar noyabrın 8, 9 və 10-u bütün "ASAN xidmət" və "ASAN kommunal" mərkəzlərində qeyri-iş günü olacaq.
Bu barədə "ASAN xidmət"dən məlumat verilib.
Belə ki, noyabrın 11-dən vətəndaşlar Bakı şəhərində yerləşən 2 və 5 saylı "ASAN xidmət" mərkəzləri istisna olmaqla (14 noyabr tarixinədək) digər mərkəzlərə müraciət etməklə xidmətlərdən yararlana bilərlər.
Noyabrın 11, 12 və 13-ü hazır sənədlərini 2 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzindən əldə etməli olan vətəndaşlar 6 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzinə, 5 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzindən əldə etməli olan vətəndaşlar isə 7 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzinə müraciət edə bilərlər.скачать dle 11.3

Как будут работать центры ASAN xidmət и ASAN kommunal в праздничные дни?
В связи с празднованием Дня Победы и Дня государственного флага Азербайджана 8, 9 и 10 ноября объявлены нерабочими днями во всех центрах ASAN xidmət и ASAN kommunal.
Как сообщили в пресс-службе ASAN xidmət, граждане смогут воспользоваться услугами с 11 по 13 ноября (включительно) центров ASAN xidmət, за исключением центров №2 и №5 в Баку.
11, 12 и 13 ноября граждане, которые должны забрать готовые документы в бакинском центре ASAN xidmət №2, могут обратиться в центр №6. А те, кто планировал получить документы в центре ASAN xidmət №5, могут посетить центр №7.
Отметим, согласно постановлению Кабинета министров Азербайджана, в связи с переносом рабочих и выходных дней, шесть дней подряд - 8, 9, 10 (воскресенье), 11, 12 и 13 ноября будут нерабочими.скачать dle 11.3