Bakıda dayənin körpəyə qarşı işgəncə görüntüləri yayıldı - VİDEO (Yenilənib)
Bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Mətbuat Xidmətinin əməkdaşı, polis baş leytenantı İbrahim Əmiraslanlı bildirib.
O qeyd edib ki, hazırda ərazi üzrə polis orqanında araşdırma aparılır. Nəticəsi barədə əlavə məlumat veriləcək.
Bakıda dayənin üç yaşlı uşağa fiziki zorakılıq tətbiq etdiyi anların videosu yayılıb.
Sosial şəbəkələrdə yayılan görüntülərdə dayənin uşağı döydüyü və ona fiziki işgəncə verdiyi açıq-aşkar görünür.
Hadisə ictimaiyyət arasında geniş rezonans doğurub və sosial media istifadəçiləri dayəyə qarşı sərt tədbirlər görülməsini tələb ediblər.
Təqsirkarın kimliyi və hadisənin hansı şəraitdə baş verdiyi ilə bağlı rəsmi məlumat hələ açıqlanmayıb.скачать dle 11.3

В Баку няня избила ребенка прямо на улице: шокирующие кадры распространились в соцсетях
В социальных сетях распространилось видео, на котором запечатлено, как няня жестоко избивает ребенка, предположительно 3-4 лет. Согласно информации, инцидент произошел в Баку.
На кадрах отчетливо видно, что няня не только наносит удары ребенку, но и всячески истязает его, проявляя жестокость.
Данное видео вызвало волну возмущения среди пользователей соцсетей. Они потребовали принять самые жесткие меры в отношении няни.
Как заявил Oxu.Az сотрудник пресс-службы Министерства внутренних дел, старший лейтенант полиции Ибрагим Амирасланлы, в настоящее время по данному факту территориальным органом полиции проводится расследование.