18.10.2024 11:53 1 596
Dünyaca məşhur "Hamster Kombat" oyununun tərtibatçıları layihənin ikinci mövsümünün başlanacağını elan ediblər.
Bu barədə tərtibatçılar rəsmi "Telegram" kanallarında məlumat yayıblar.
"Mövsüm çox yaxın zamanda başlayacaq və bütün baş direktorlar yeni bizneslərini idarə etməyə hazır olmalıdırlar", - məlumatda qeyd olunub.
Layihənin yaradıcılarının sözlərinə görə, istifadəçilərlə birgə oyun platforması qurulacaq, yeni işçilər işə götürüləcək və yeni oyun hitləri yaradılacaq. Bundan başqa, tərtibatçılar bildiriblər ki, "Hamster" balansında token saxlayan oyunçular sikkələrini qoruduqları üçün müəyyən bonuslar əldə edəcəklər.
Qeyd edək ki, daha əvvəl açıqlanmışdı ki, "$HMSTR" tokeni "Hamster" ekosistemində təqdim olunacaq yeni tətbiqlərə və oyunlara giriş üçün istifadə ediləcək.скачать dle 11.3

Разработчики Hamster Kombat раскрыли сюжет нового сезона
Разработчики популярной во всем мире игры Hamster Kombat ("Хомяк") опубликовали анонс второго сезона.
Об этом сообщается в официальном Telegram-канале проекта.
"Новая глава Hamster Kombat уже не за горами, и совсем скоро всем генеральным директорам придется управлять новыми предприятиями", - говорится в сообщении разработчиков.
По словам создателей проекта, вместе с пользователями будет строиться игровая платформа, а также - наниматься сотрудники и создаваться новые игровые хиты. Помимо того, на днях разработчики рассказали, что игроки, сохранившие на балансе "Хомяка" токены, получат некие бонусы за то, что держат монеты при себе.
Ранее анонсировалось, что токен $HMSTR будет нужен для доступа к новым приложениям и играм, которые будут находиться в экосистеме Hamster.скачать dle 11.3