Bakıda həmyerlisini bıçaqlamaqda şübhəli bilinən şəxs saxlanıldı
Oktyabrın 6-da saat 10 radələrində paytaxtın Xəzər rayonu Binə qəsəbəsi ərazisindən 1980-ci il təvəllüdlü Şahpur Cəfərovun kəsilmiş-deşilmiş xəsarətlə xəstəxanaya yerləşdirilməsi barədə polisə məlumat daxil olub.
APA xəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Mətbuat Xidmətinin məlumatında bildirilib.
Qeyd edilib ki, polis əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə əməli törətməkdə şübhəli bilinən onun həmyerlisi 1969-cu il təvəllüdlü Nizami Əliyev müəyyən olunaraq saxlanılıb.
Bakının Xəzər rayonunda 44 yaşlı kişi bıçaqlanıb.
APA xəbər verir ki, hadisə Binə qəsəbəsində baş verib.
Belə ki, 1980-ci il təvəllüdlü Şahpur Yusif oğlu Cəfərov dava zamanı hələlik naməlum olan şəxs tərəfindən bıçaqlanıb.
Yaralı xəstəxanaya yerləşdirilib. Həkimlərin verdiyi məlumata görə, o əməliyyat olunub və hazırda vəziyyəti ağır olaraq qalır.

В Баку задержан подозреваемый в нанесении ножевых ранений соседу
Около 10:00 6 октября в полицию поступила информация о госпитализации с колото-резаными ранениями Шахпура Джафарова (1980 г.р.) с территории поселка Бина Хазарского района Баку.
Как сообщает АПА со ссылкой на пресс-службу Министерства внутренних дел, в результате мероприятий, проведенных правоохранителями, был установлен и задержан подозреваемый в совершении преступного деяния, житель того же поселка Низами Алиев (1969 г.р.).
В поселке Бина Хазарского района Баку произошла поножовщина.
Как сообщает АПА, Шахпур Джафаров (1980 г.р.) во время драки получил ножевое ранение от неизвестного.
Пострадавший был госпитализирован. По информации врачей, он перенес операцию и сейчас находится в тяжелом состоянии.
По данному факту сотрудники Хазарского районного управления полиции проводят расследование.скачать dle 11.3