COP29-a qatılmaq üçün elektron viza müraciəti edən ölkələrin sayı 100-ü keçib
BMT-nin İqlim Dəyişmələri üzrə Çərçivə Konvensiyasının (UNFCCC) Tərəflər Konfransının 29-cu sessiyasına (COP29) qatılmaq üçün elektron viza müraciəti edən ölkələrin sayı 100-ü keçib.
"Report" xəbər verir ki, bunu COP29 Azərbaycan Əməliyyat Şirkətinin əməkdaşı Ayan Nəcəf yerli media nümayəndələri üçün keçirilən "COP29 üçün effektiv kommunikasiya strategiyaları" mövzusunda media seminarında "Yaşıl və Mavi zonalarda media xidmətləri və əraziləri/qurğuları haqqında" məlumatlandırma zamanı deyib.
O, yerli media nümayəndələrinin akkreditasiya haqqında sənədi noyabrın 1-də əldə edə biləcəklərini vurğulayıb.скачать dle 11.3

Более 100 стран обратились за получением электронной визы для участия в COP29
Число стран, подавших заявку на получение электронной визы для участия в 29-й сессии Конференции сторон Рамочной конвенции ООН об изменении климата (UNFCCC), превысило 100.
Как сообщает Report, об этом заявила сотрудница Азербайджанской операционной компании COP29 Аян Наджаф во время информирования о медиауслугах и территориях/объектах в "зеленой" и "синей" зонах на медиа-семинаре для представителей местных СМИ на тему "Эффективные коммуникационные стратегии для COP29".
Она подчеркнула, что представители местных СМИ смогут получить документ об аккредитации 1 ноября.