Küçədə itə balta ilə işgəncə verən şəxslə bağlı ARAŞDIRMALARA BAŞLANILDI - VİDEO (YENİLƏNİB)
Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, "DSK yolu" adlanan ərazidə naməlum şəxsin iti balta ilə döyməsi ilə bağlı araşdırmalara başlanılıb.
Bu barədə oxuaz-a açıqlama verən Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Mətbuat Xidmətinin baş inspektoru, polis leytenantı Elbrus İbrahimov görüntülərdən məlumatlı olduğunu bildirib:
"Həmin şəxsin müəyyən olunaraq məsuliyyətə cəlb olunması istiqamətində tədbirlər görülür. Əlavə məlumat veriləcək".
Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, "DSK yolu" adlanan ərazidə naməlum şəxs balta ilə iti vəhşicəsinə döyüb.
Bu barədə məlumat Baku.ws-in "qaynar xətti"nə daxil olub.
Şikayətçinin sözlərinə görə, hadisə bu gün günorta saatlarında qeydə alınıb. Belə ki, baltalı şəxs ətrafdakılara məhəl qoymadan itə vəhşicəsinə işgəncə verib:
"Küçədə uşaqlar var idi, o isə heç kimə məhəl qoymadan itə xəsarətlər yetirdi".
Hadisə barədə Daxili İşlər Nazirliyinə (DİN) sorğu ünvanlanıb.
Sözügedən görüntüləri təqdim edirik (əsəbləri zəif olanların baxması məsləhət deyil):скачать dle 11.3

Начато расследование в отношении зарубившего собаку топором на улице - ВИДЕО (ОБНОВЛЕНО)
Начато расследование в связи с живодерством на территории, называемой "Дорога ДСК", в поселке Баладжары Бинагадинского района Баку.
Старший инспектор пресс-службы Министерства внутренних дел лейтенант полиции Эльбрус Ибрагимов сообщил oxu.az, что правоохранительные органы осведомлены о случившемся.
Напомним, ранее распространились кадры, на которые запечатлено как неизвестный мужчина зарубил собаку топором.
"Принимаются меры для установления личности этого человека и привлечения его к ответственности. Дополнительная информация будет предоставлена позже", - добавил он.
На территории, называемой "дорога ДСК", в поселке Баладжары Бинагадинского района Баку неизвестный мужчина зарубил собаку топором.
Соответствующая информация поступила на "горячую линию" Baku.ws.
По словам гражданина, инцидент произошел сегодня днем. Так, мужчина, не обращая внимания на окружающих, хладнокровно истязал собаку.
"На улице были дети, но его даже это не остановило, он продолжал наносить собаке удары топором", - рассказал он.