Azərbaycanlı diplomatın başına silahla zərbə endirildi: Bahalı saatı oğurlandı - FOTO
Azərbaycan Respublikasının NATO yanında nümayəndəliyinin başçısı Cəfər Hüseynzadə və onun həyat yoldaşı Brüsseldə soyğunçuluğa məruz qalıblar.
Sudinfo.be saytına istinadən xəbər verir ki, Brüsselin Luiza prospektində iki nəfər şəxs azərbaycanlı diplomat və onun xanımına yaxınlaşıb.
Tapançanın qundağı ilə onların başına zərbə endirən quldurlar cütlüyün "Rolex" saatını oğurlayıblar.
Məlumat üçün əlavə edək ki, Cəfər Hüseynzadə 2022-ci ilin oktyabrında Azərbaycan Respublikasının NATO yanında Nümayəndəliyinin başçısı təyin edilib.

Азербайджанского дипломата ударили пистолетом по голове и украли дорогие часы - ФОТО
В Брюсселе ограбили главу представительства Азербайджанской Республики при НАТО Джафара Гусейнзаде и его жену.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на сайт sudinfo.be, на авеню Луиза в Брюсселе к азербайджанскому дипломату и его супруге приблизились два человека.
Злоумышленники ударили их прикладом пистолета по головам и отобрали часы Rolex.
Отметим, что Джафар Гусейнзаде был назначен главой представительства Азербайджанской Республики при НАТО в октябре 2022 года.