MM Prezident və Birinci vitse-prezidentə Müstəqilliyin Bərpası Günü münasibətilə təbrik məktubu ünvanlayıb
17.10.2023 11:26 3 156
Milli Məclis 18 Oktyabr - Müstəqilliyin Bərpası Günü münasibəti ilə Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyevaya təbrik məktubu ünvanlayıb.
“Report”un xəbərinə görə, müvafiq təkliflə spiker Sahibə Qafarova parlamentin bu gün keçirilən iclasında çıxış edib.
O bildirib ki, sabah Azərbaycanda Müstəqilliyin Bərpası Günüdür:
“Təklif edirəm ki, bu münasibətlə dövlət başçısı İlham Əliyev və Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyevaya Milli Məclis adından təbrik məktubu göndərilsin”.

Милли Меджлис направил Президенту и Первому вице-президенту письмо по случаю Дня восстановления независимости
17.10.2023 11:26 3 165
Милли Меджлис (ММ) направил поздравительное письмо Президенту Азербайджана Ильхаму Алиеву и Первому вице-президенту Мехрибан Алиевой по случаю Дня восстановления независимости, который отмечается 18 октября.
Как сообщает Report, с таким предложением на сегодняшнем заседании парламента выступила председатель ММ Сахиба Гафарова.