İlham Əliyev Dövlət Agentliyinə 2,1 milyon manat ayırdı - SƏRƏNCAM
Prezident İlham Əliyev Bakı şəhərinin Qaradağ rayonu ərazisində avtomobil yollarının yenidən qurulması işlərinin davam etdirilməsi ilə bağlı əlavə tədbirlər haqqında sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, Bakı şəhəri Qaradağ rayonunun Ələt, Korgöz və Lökbatan qəsəbələri ərazisində avtomobil yollarının yenidən qurulması işlərinin davam etdirilməsi məqsədilə “Azərbaycan Respublikasının 2021-ci il dövlət büdcəsində dövlət əsaslı vəsait qoyuluşu (investisiya xərcləri) üçün nəzərdə tutulan vəsaitin bölgüsü”nün 1.1.14-cü yarımbəndində göstərilmiş məbləğin 2,1 milyon manatı Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinə ayrılıb.скачать dle 11.3

Президент Ильхам Алиев распорядился выделить Госагентству автодорог 2 100 000 манатов
30 июня Президент Азербайджана Ильхам Алиев подписал распоряжение о дополнительных мерах по продолжению работ по реконструкции автомобильных дорог на территории Гарадагского района Баку.
Согласно распоряжению, в целях продолжения работ по реконструкции дорог на территории поселков Алят, Коргез и Локбатан из суммы, указанной в подпункте 1.1.14 "Распределения средств, предусмотренных для государственных капитальных вложений (инвестиционных расходов) в госбюджете АР на 2021 год", Госагентству автодорог Азербайджана выделено 2 100 000 манатов.скачать dle 11.3