15.02.2020 16:33 3 813
Belə ki, rayon Təsərrüfatı şöbəsinin müdiri vəzifəsinə Rafiq İsayev təyin olunub. Həmin şöbədə baş məsləhətçi vəzifəsinə isə Mehman Tarverdiyev təyin edilib.
Eyni zamanda, İcra Hakimiyyətinin Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsinin müdiri Əliağa Muradov işdən çıxarılıb. Eyni zamanda, həmin şöbəyə məsləhətçi (vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı) vəzifəsinə Leyla Hüseynova təyin edilib.
R.Quliyevin daha bir əmri ilə İcra Hakimiyyətinin Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın böyük məsləhətçisi Elçin Əhmədov həm də komissiyanın katibi təyin edilib. Komissiyanın aparıcı məsləhətçisi Aygün İbrahimova işdən çıxarılıb.
Müzəffər Məmmədov isə Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsinə yeni baş məsləhətçi təyin edilib. Bundan əlavə, Atabəy Əzizbəyli Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsində baş məsləhətçi vəzifəsinə təyinat alıb.скачать dle 11.3

Глава ИВ Хатаинского района Баку произвел ряд кадровых назначений
Как передает Report, Рафиг Исаев и Мехман Тарвердиев заняли должности заведующего и старшего консультанта хозяйственного отдела ИВ.
Уволен завотделом по работе с документами и обращениями граждан Алиага Мурадов. Кроме того, в данное подразделение назначена консультантом и специалистом по работе с обращениями граждан Лейла Гасанова.
Должности лишилась ведущий консультант комиссии ИВ по делам и защите прав несовершеннолетних Айгюн Ибрагимова, а старший консультант Эльчин Ахмедов занял еще одну позицию - секретаря.
Музаффар Мамедов назначен старшим консультантом отдела по работе с органами территориального управления и местного самоуправления, Атабек Азизбейли - на аналогичную должность в отдел анализа и прогнозирования социально-экономического развития.скачать dle 11.3