Dünyanın ən yaxşı futbolçusu Azərbaycanla oyunda zədələnib
İspaniya klubunun rəsmi saytının açıqlamasına görə, təcrübəli futbolçu sağ ayağının əzələsindən zədələnib.
Artıq onun sabah İspaniya La Liqasının “Levante” ilə görüşündə oynamayacağı dəqiqdir. Həmçinin, Modriçin həftəortası UEFA Çempionlar Liqasında Fransanın PSJ klubu ilə vacib görüşdə oynaması sual altındadır.
Qeyd edək ki, ötən ilin ən yaxşı futbolçusu seçilən Luka Modriç 34 yaşını Bakıda qeyd edib. Ulduz futbolçu son oyununu da Bakıda Azərbaycan millisinə qarşı keçirib və həmin oyundan sonra zədə alıb.скачать dle 11.3

Лучший игрок мира получил травму в Баку
Как сообщается на официальном сайте испанского клуба, у лучшего игрока мира была диагностирована травма аддуктора правой ноги.
Уже известно, что Модрич пропустит около двух недель и не сыграет в первом туре группового этапа Лиги чемпионов против французского "Пари Сен-Жермен", а также не выйдет на поле в трех играх чемпионата Испании.
Отметим, что Модрич сыграл за Хорватию два полных матча против Словакии (4:0) и Азербайджана (1:1). В день игры с национальной командой Азербайджана в Баку он отпраздновал свой 34-й день рождения. О травме хорвата стало известно именно после этого матча.скачать dle 11.3