YAP-ın iclası keçirildi: Səlahiyyətli nümayəndələr müəyyənləşdi » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
YAP-ın iclası keçirildi: Səlahiyyətli nümayəndələr müəyyənləşdi
Milli Məclisə keçiriləcək növbədənkənar seçkidə Yeni Azərbaycan Partiyasının (YAP) səlahiyyətli nümayəndələri və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndəsinin adları məlum olub.
"Report"un əldə etdiyi məlumata görə, partiyanın bu gün keçirilən iclasında YAP sədrinin müavini, Mərkəzi Aparatın rəhbəri Tahir Budaqov və İdarə Heyətinin üzvü Arif Rəhimzadə səlahiyyətli nümayəndələr kimi təyin ediliblər.
Mərkəzi Aparatın rəhbərinin müavini Əhliman Tağıyev maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndə kimi təyin olunub.скачать dle 11.3

Назначены уполномоченные представители ПЕА на внеочередных парламентских выборах » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Назначены уполномоченные представители ПЕА на внеочередных парламентских выборах
Стали известны имена уполномоченных представителей партии "Ени Азербайджан" (ПЕА) на предстоящих внеочередных выборах в Милли Меджлис.
Как сообщает Report, заместитель председателя ПЕА - руководитель Центрального аппарата (ЦА) Таир Будагов и член правления Ариф Рагимзаде были назначены уполномоченными представителями партии на выборах.
Заместитель руководителя ЦА Ахлиман Тагиев назначен уполномоченным представителем по финансовым вопросам.скачать dle 11.3