Azərbaycan Respublikasının müdafiə nazirinin müavini Moskvada səfərdədir
Azərbaycan Respublikasının müdafiə nazirinin müavini – Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinin rəisi general-leytenant Nizam Osmanov “Beynəlxalq Ordu Oyunları-2021” yarışlarının açılış mərasimində iştirak etmək üçün Moskvada səfərdədir.
Qeyd edək ki, Azərbaycan hərbiçiləri “Beynəlxalq Ordu Oyunları-2021” yarışları çərçivəsində Rusiyada “Tank biatlonu” və “Mədəniyyət Ordusu”, İran İslam Respublikasında “Dəniz kuboku”, Qazaxıstanda “Artilleriya atəşinin ustaları” müsabiqələrində iştirak edir.скачать dle 11.3

Замминистра обороны Азербайджана находится с визитом в Москве » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Замминистра обороны Азербайджана находится с визитом в Москве
Заместитель министра обороны Азербайджана - начальник Главного управления материально-технического обеспечения генерал-лейтенант Низам Османов находится с визитом в Москве для участия в церемонии открытия соревнований "Армейские международные игры - 2021".
В рамках соревнований азербайджанские военнослужащие примут участие в конкурсах "Танковый биатлон" и "Армия культуры" в России, "Кубок моря" - Иране, "Мастера артиллерийского огня" - Казахстане.скачать dle 11.3