Kişi ondan borc istəyən arvadını döydü
Rayon sakini - 1989-cu il təvəllüdlü Orxan Səfərov (ad şərtidir) 2016-cı ildə ailə həyatı qurub və bu nikahdan bir övladları dünyaya gəlib.
Bir neçə gün əvvəl O.Səfərov evə gələndə həyat yoldaşı ondan borc istəyib. Bildirib ki, qardaşına pul lazımdır və qısa müddətdə qaytaracaq. Orxan bu məsələdən əsəbiləşib və cütlük arasında mübahisə yaranıb, kişi arvadını döyüb.
Hadisə yerinə polis əməkdaşları gəlib və Orxan saxlanılıb.
Faktla bağlı cinayət işi başlanıb, iş Biləsuvar Rayon Məhkəməsinə göndərilib. Məhkəmə cütlük arasında barışıq elan edib və cinayət işinə xitam verib.
Hadisə Biləsuvar şəhərindəki mənzillərdən birində işləyib.

В Азербайджане мужчина избил жену, попросившую у него деньги в долг
В одной из квартир города Билясувар мужчина избил жену после того, как она попросила у него деньги в долг.
Как сообщает Oxu.Az, Орхан Сафаров (имя условное, 1989 г.р.) женился в 2016 году. В этом браке у супругов родился один ребенок.
Несколько дней назад, когда мужчина вернулся домой, жена попросила у него деньги в долг. Она объяснила, что они нужны ее брату и что он вернет их в ближайшее время. Орхан разозлился, между супругами произошла ссора, после чего он избил жену.
На место происшествия прибыли сотрудники полиции, которые задержали Орхана.
По данному факту было возбуждено уголовное дело и направлено в Билясуварский районный суд. В ходе судебного разбирательства супруги примирились, после чего уголовное дело было прекращено.