Elxan Mütəllimova yüksək VƏZİFƏ VERİLDİ
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində fəaliyyət göstərən DOST Agentliyində yeni təyinat olub.
xəbər verir ki, Elxan Elman oğlu Mütəllimov Agentliyin Satınalmalar və təminat departamentinin müdiri vəzifəsinə təyin edilib.
E. Mütəllimov Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində "Menecment" ixtisası üzrə bakalavr, Azərbaycan Kooperasiya Universitetində isə "Maliyyə bazarları" ixtisası üzrə magistr təhsili alıb.
O, əmək fəaliyyətinə 2015-ci ildə bank sektorunda başlayıb. E. Mütəllimov 2018–2022-ci illərdə özəl sektorda, 2022–2023-cü illərdə DOST Agentliyində, 2023–2026-cı illərdə isə Sosial Xidmətlər Agentliyində çalışıb./ölkə.az

Эльхан Муталлимов получил высокую должность
В Агентстве DOST, функционирующем при Министерстве труда и социальной защиты населения Азербайджана, состоялось новое назначение.
Как сообщает Median.Az, об этом заявили в агентстве.
Было отмечено, что Эльхан Эльман оглу Муталлимов назначен директором Департамента закупок и обеспечения Агентства.
Э.Муталлимов получил степень бакалавра в Азербайджанском архитектурно-строительном университете по специальности "Менеджмент", а также степень магистра в Азербайджанском университете кооперации по специальности "Финансовые рынки".
Трудовую деятельность он начал в 2015 году в банковском секторе. В 2018-2022 годах Э.Муталлимов работал в частном секторе, в 2022-2023 годах - в Агентстве DOST, а в 2023-2026 годах - в Агентстве социальных услуг.//oxu.azскачать dle 11.3