02.04.2026 12:27 636
Onun sözlərinə görə, Brovkov dəhşətli qəzaya düşüb. Həkimlər onun həyatı uğrunda mübarizə aparıblar, lakin xilas edə bilməyiblər.
"Sizdən xahiş edirəm ki, onun sözün hər mənasında dünya üçün etdiyi hər şeyi xatırlayasınız və hörmətlə yanaşasınız. Mən onu çox sevirəm və onun kimi başqa belə mehriban və dürüst insan tanımıram", - deyə müğənninin həyat yoldaşı bildirib.
Artyom Brovkov (daha çox Fuze və Krec kimi tanınır) Sankt-Peterburqun məşhur "Krec" rep qrupunun təsisçisi və daimi iştirakçısı olub (2001-ci ildən, ilkin olaraq "Kitchen Records"). O, bir çox mətnlərin müəllifidir və digər iştirakçıların (Assai və Smoki Mo) gedişindən sonra layihəni müstəqil şəkildə davam etdirib.
Fuze 2000-ci illərin rus repinin klassiklərindən biri, "Nejnost" ("Piter FM" filminin saundtreki), "Yele dışa", "Po reke", "Oskolki" mahnılarının müəllifi və ifaçısı kimi tanınır.скачать dle 11.3

02.04.2026 12:27 330
По её словам, Бровков попал в страшную аварию. Врачи боролись за жизнь артиста, но не смогли его спасти.
"Я прошу вас помнить и с уважением относиться ко всему, что он делал для мира во всех смыслах этого слова. Я его очень люблю и не знаю других таких добрых и честных людей", - заявила жена певца.
Артем Бровков (более известный как Fuze и Krec) - основатель и бессменный участник культовой петербургской рэп-группы Krec (с 2001 года, изначально Kitchen Records). Он автор большинства текстов, после ухода других участников (Ассаи, Смоки Мо) продолжал проект самостоятельно.
Fuze известен как один из классиков русского рэпа нулевых, автор и исполнитель песен "Нежность" (саундтрек к фильму "Питер FM"), "Еле дыша", "По реке", "Осколки".скачать dle 11.3