Şəmkirdə bir küçədə yol təmirinə 1,5 milyon manat sərf olunacaq
Şəmkir Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının Şəmkir şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi tərəfindən keçirilən satınalma müsabiqəsinin qalibi "Gəncə Körpü Tikinti-2" ASC olub.
Şirkət yol təmir işlərini 1 milyon 531 min 93.87 manat məbləğində həyata keçirəcək.
Görüləcək işlərə şəhərin Nəriman Nərimanov küçəsində yol əsasının qırmadaş və qum-çınqıl qatları ilə qurulması, yapışdırıcı materialların tətbiqi və asfalt-beton örtüyünün döşənməsi aiddir.
İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Dövlət Vergi Xidmətinin reyestr məlumatlarına görə, "Gəncə Körpü Tikinti-2" ASC 16 oktyabr 2024-cü ildə qeydiyyata alınıb. Nizamnamə kapitalı 143 min 104 manatdır. Hüquqi ünvanı Bakı şəhəri Nərimanov rayonu, Əhməd bəy Ağaoğlu küçəsi, ev 10A-dır. Şirkətin qanuni təmsilçisi Məhərrəm Aslan oğlu Zeynallıdır.

В Шамкире на ремонт одной улицы потратят 1.5 млн манатов
Как сообщает Oxu.Az, победителем конкурса закупок, проведенного представительством главы Исполнительной власти Шамкирского района по административно-территориальному округу города Шамкир, стало ОАО Gəncə Körpü Tikinti-2.
Компания выполнит ремонтные работы на сумму 1 531 093 маната 87 гяпиков.
Предстоящие работы включают создание основы дороги из щебня и песчано-гравийных слоев на улице Наримана Нариманова, применение клеящих материалов и укладку асфальтобетонного покрытия.
Согласно реестровым данным Государственной налоговой службы при Министерстве экономики, ОАО Gəncə Körpü Tikinti-2 было зарегистрировано 16 октября 2024 года. Уставный капитал составляет 143 104 маната. Юридический адрес: город Баку, Наримановский район, улица Ахмед бея Агаоглу, дом 10А. Законным представителем компании является Магеррам Зейналлы.скачать dle 11.3