Bakıda evlərə girməyə cəhd edən qadının kimliyi bilindi
Paytaxtın Nərimanov rayonu, Azadlıq prospektində yerləşən binaların birində evlərə girməyə cəhd edən qadının kimliyi məlum olub.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin əməkdaşı Cəsarət Qənbərli Oxu.Az-a bildirib ki, Nərimanov rayonu, Azadlıq prospektində yerləşən binada bloklara daxil olaraq mənzillərə girməyə cəhd göstərən naməlum qadının şəxsiyyəti müəyyən olunub:
"1992-ci il təvəllüdlü, tüfeyli həyat tərzi keçirən Səidə Kişiyevanın tutulması üçün polis əməkdaşları tərəfindən tədbirlər görülür. Əlavə məlumat veriləcək".
Xatırladaq ki, adıçəkilən ünvanda naməlum qadının yaşayış binalarından birinin giriş blokuna daxil olaraq mənzillərə girməyə cəhd etməsi barədə sosial şəbəkələrdə video yayılıb. Həmin məsələ Daxili İşlər Nazirliyi tərəfindən nəzarətə götürülüb və məsələ ilə bağlı araşdırmalara başlanılmışdı.скачать dle 11.3

Установлена личность женщины, пытавшейся проникнуть в квартиры в Баку
Установлена личность женщины, пытавшейся проникнуть в квартиры в одном из зданий на проспекте Азадлыг в Наримановском районе Баку.
Как сообщил Oxu.Az сотрудник пресс-службы Министерства внутренних дел Джасарат Ганбарли, сотрудники полиции принимают меры для задержания Саиды Кишиевой (1992 г.р.), ведущей асоциальный образ жизни.
Напомним, что в социальных сетях распространилось видео, на котором неизвестная женщина входит в подъезд одного из жилых домов и пытается проникнуть в квартиры. Данный инцидент был взят под контроль Министерством внутренних дел, и по этому вопросу было начато расследование.скачать dle 11.3