Özünü kommunal xidmət işçisi kimi təqdim edən şəxs azyaşlı qıza xəsarət yetirdi - VİDEO
Dekabrın 28-də saat 15 radələrində Sahil qəsəbəsində naməlum şəxsin özünü istilik idarəsinin işçisi kimi təqdim edərək mənzillərdən birinə daxil olması, evdəki azyaşlı qızın başına əli ilə xəsarət yetirərək oradan qızıl boyunbağı və bəzək əşyalarını talaması barədə polisə məlumat daxil olub.
Qaradağ Rayon Polis İdarəsi əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə quldurluq əməlində şübhəli bilinən 27 yaşlı Samiq Şəkərəliyev müəyyən olunaraq saxlanılıb.
Onun dekabrın 25-də Lökbatan qəsəbəsində eyni üsulla daha bir mənzilə daxil olması, otaqlara baxış keçirərək soyğunçuluğa cəhd göstərməsi məlum olub.

В Баку представившийся коммунальщиком преступник нанес травму несовершеннолетней девочке - ВИДЕО
28 декабря около 15 часов в полицию поступило сообщение о том, что в поселке Сахиль неизвестный человек, представившись работником Управления отпительных систем, проник в одну из квартир, нанес рукой травму находившейся там несовершеннолетней девочке и похитил золотое ожерелье и украшения.
Об этом проинформировала пресс-служба Министерства внутренних дел Азербайджана.
В ходе мероприятий, проведенных сотрудниками Гарадагского районного управления полиции, был задержан подозреваемый в разбое 27-летний Самиг Шекералиев.
Выяснилось, что 25 декабря он таким же способом проник в еще одну квартиру в поселке Локбатан и пытался совершить ограбление.