Sumqayıtda ərin bıçaqladığı qadın 50 gün sonra polisə şikayət etdi (YENİLƏNİB)
Bu barədə oxu.az-ın sorğusuna cavab olaraq Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin əməkdaşı polis leytenantı Elbrus İbrahimov məlumat verib.
"Noyabrın 30-da Sumqayıt Şəhər Polis İdarəsinin 1-ci Polis Bölməsinə 2002-ci il təvəllüdlü Z.Məmmədli müraciət edərək cari il oktyabrın 11-də yaşadığı mənzildə əri tərəfindən fiziki zorakılığa məruz qaldığını və kəsici alətlə onun qol nahiyəsinə xəsarət yetirdiyini bildirib.
Hazırda müraciət üzrə təhqiqat araşdırmaları aparılır", - deyə məlumatda bildirilib.
Sumqayıtda ər arvadını bıçaqlayıb.
APA-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhərin 9-cu mikrorayon ərazisində qeydə alınıb.
1993-cü il təvəllüdlü Vüqar Məmmədli ailə münaqişəsi zəminində həyat yoldaşı 2002-ci il təvəllüdlü Zəkiyyə Məmmədliyə bıçaqla xəsarətlər yetirib.

В Сумгайыте мужчина нанес ножевое ранение супруге: она обратилась в полицию спустя 50 дней (ОБНОВЛЕНО)
02.12.2024 15:04 1 461
Поножовщина в Сумгайыте произошла в октябре.
Об этом в ответ на запрос oxu.az сообщил сотрудник пресс-службы Министерства внутренних дел лейтенант полиции Эльбрус Ибрагимов.
"30 ноября в 1-е отделение полиции Сумгайытского городского управления полиции обратилась З.Мамедли (2002 г.р.), сообщив, что 11 октября текущего года подверглась физическому насилию со стороны супруга в своей квартире. Он нанес ей ранение режущим предметом в область руки.
По данному факту проводится расследование", - говорится в информации.
В 9-м микрорайоне города Сумгайыт произошла поножовщина.
Как передает Median.Az со ссылкой на АПА, Вугар Мамедли (1993 г.р.) нанес ножевые ранения своей супруге Зекийе Мамедли (2002 г.р.) на почве семейного конфликта.