Sumqayıtda qaynı tərəfindən bıçaqlanan qadının son durumu AÇIQLANDI (YENİLƏNİB)
Sumqayıt Tibb Mərkəzindən "Report"un sorğusuna cavab olaraq bildirilib ki, ötən gün saat 19:45-də 1980-ci il təvəllüdlü qadın Mərkəzin Təcili Tibbi Yardım Xəstəxanasına hospitalizasiya olunub:
"Qarnın açıq yarası, budun kəsilmiş-deşilmiş yarası diaqnozları təyin edilən şəxs cərrahi əməliyyat olunaraq Reanimasiya şöbəsinə yerləşdirilib. Hazırda müalicəsi davam etdirilir, vəziyyəti ağırdır".
Sumqayıtda qadın qaynı tərəfindən bıçaqlanıb.
"Report"un yerli bürosu məlumat verir ki, hadisə şəhərin 17-ci mikrorayonunda qeydə alınıb.
Elnurə Fəxrəddin qızı Yusifova yaşadığı evdə öz qaynı tərəfindən bıçaqlanıb.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin əməkdaşı İbrahim Əmiraslanlı bildirib ki, oktyabrın 7-də saat 21 radələrində Sumqayıt şəhərində 1980-ci il təvəllüdlü E.Yusifovanın kəsilmiş-deşilmiş xəsarətlərlə xəstəxanaya yerləşdirilməsi barədə polisə məlumat daxil olub.
Polis əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə əməli törətməkdə şübhəli bilinən onun qaynı, əvvəllər dəfələrlə məhkum olunmuş 1980-ci il təvəllüdlü Rauf Yusifov saxlanılıb.

Стало известно о состоянии жительницы Сумгайыта, которую ранил ножом деверь (ОБНОВЛЕНО)
В ответ на запрос Report в Сумгайытском медицинском центре сообщили, что 7 октября в 19:45 в Больницу скорой медицинской помощи центра была госпитализирована женщина (1980 г.р.).
"Пациентка, у которой были диагностированы открытая травма живота, колото-резаная рана бедра, прооперирована и помещена в реанимационное отделение. В настоящее время продолжается ее лечение, состояние пациентки тяжелое", - говорится в информации.
В 17-м микрорайоне Сумгайыта женщину ударил ножом родственник.
Как сообщает Report, Эльнуре Юсифовой (1980 г.р.) в её доме деверь нанес ножевые ранения.
Сотрудник пресс-службы Министерства внутренних дел (МВД) Ибрагим Амирасланлы заявил, что 7 октября около 21:00 в полицию поступила информация о госпитализации Э.Юсифовой с колото-резаными ранами.
Сотрудники полиции задержали по подозрению в совершении преступления её деверя, ранее неоднократно судимого Рауфа Юсифова (1980 г.р.).