İlham Əliyevdən yüksək vəzifəyə TƏYİNAT - FOTO
Prezident İlham Əliyevin Sərəncamı ilə İlham Bayramov Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi sədrinin müavini təyin edilib.
Bu barədə APA-ya Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyindən bildirilib.
Qeyd edək ki, İlham Bayramov 1970-ci ildə Zəngəzur mahalının Qarakilsə rayonunun Urud kəndində anadan olub.
M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin "Torpaqşünaslıq və aqrokimya" fakültəsinin məzunudur.
Son təyinata qədər İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Antiinhisar və İstehlak Bazarına Nəzarət Dövlət Xidmətinin tabeliyində olan "Azərbaycan Standartlaşdırma İnstitutu" Publik Hüquqi Şəxsin baş direktoru vəzifəsində çalışıb.скачать dle 11.3

В госагентстве произведено новое назначение - ФОТО
Распоряжением Президента Ильхама Алиева Ильхам Байрамов назначен заместителем председателя Государственного агентства водных ресурсов Азербайджана.
Об этом АПА сообщили в агентстве.
Отметим, что Ильхам Байрамов родился в 1970 году в селе Уруд района Гаракильсе Зангезурского махала.
Он выпускник факультета "Почвоведение и агрохимия" Московского государственного университета имени М.В.Ломоносова.
До последнего назначения работал генеральным директором юридического лица публичного права "Азербайджанский институт стандартизации" при Государственной службе антимонопольного контроля и контроля за потребительским рынком при Министерстве экономики.скачать dle 11.3