Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Lerikdə ağacəkmə aksiyasında iştirak edib - FOTO
26.10.2024 14:05 1 452
Lerik rayonunda Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyevanın iştirakı ilə ağacəkmə aksiyası keçirilib.
AZƏRTAC xəbər verir ki, "Regional İnkişaf" İctimai Birliyi (RİİB) könüllülərinin qatıldığı aksiyada 500-dən çox çinar ağacı əkilib.
Monidigah kəndindəki ağacəkmə aksiyası "Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili" çərçivəsində ölkəmizdə yaşıllıq zolaqlarının artırılması və ətraf mühitin mühafizəsinə daha bir töhfə olub.
Qeyd edək ki, Leyla Əliyeva aksiya ilə bağlı sosial şəbəkə hesabında paylaşım edib: скачать dle 11.3

Лейла Алиева приняла участие в акции по посадке деревьев в Лерике - ФОТО
В Лерикском районе с участием вице-президента Фонда Гейдара Алиева, учредителя и руководителя Общественного объединения IDEA Лейлы Алиевой состоялась акция по посадке деревьев.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, в ходе акции с участием волонтеров Общественного объединения "Региональное развитие" было высажено более 500 платанов.
Акция по посадке деревьев в селе Монидигях стала еще одним вкладом в увеличение площади зеленых насаждений и охрану окружающей среды в нашей стране в рамках Года солидарности во имя зеленого мира.