21.10.2024 14:08 1 665
Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Mətbuat Xidmətindən bildirilib ki, hadisə ilə bağlı Xətai Rayon Polis İdarəsində araşdırma aparılır. Əlavə məlumat veriləcək.
Bakının Xətai rayonunda bıçaqlanma hadisəsi olub.
APA xəbər verir ki, hadisə Ağ Şəhər Yaşıl ada küçəsində yerləşən "Pubar" iaşə obyektində qeydə alınıb.
Belə ki, 1994-cü il təvəllüdlü Fərid Vahid oğlu İsmayılov sözügedən obyektdə idman dərsi keçdiyi tələbəsinin döyüldüyü üçün qarşı tərəfə iradını bildirib.
Həmin şəxs F.İsmayılovun əvvəlcə başına şüşə butulkanı çırpıb, daha sonra onu bıçaqlayıb. Ağır xəsarətlər alan F.İsmayılov Kliniki Tibbi Mərkəzə yerləşdirilib.
O, əməliyyat edilib. Həkimlər F.İsmayılovun vəziyyətini stabil olaraq qiymətləndirirlər.
Qeyd edək ki, Fərid İsmayılov uzun müddətdir ki, müxtəlif idman zallarında idman təlimçisi kimi işləyir. Nərimanov rayonunda onun özünə məxsus "Lux" idman zalı var.скачать dle 11.3

Владелец известного фитнес-центра получил ножевое ранение (ОБНОВЛЕНО)
В пресс-службе Министерства внутренних дел сообщили, что по данному факту в Хатаинском районном управлении полиции ведется расследование. Дополнительная информация будет предоставлена позже.
В Хатаинском районе Баку произошла поножовщина.
Как сообщает АПА, инцидент зафиксирован в заведении общественного питания Pubar, расположенном на улице Яшыл Ада в Аг Шехер.
Фарид Исмайылов (1994 г.р.) выразил недовольство противоположной стороне из-за избиения его ученика, которому он преподавал спортивные занятия в указанном заведении.
Неизвестный сначала ударил Ф.Исмайылова по голове стеклянной бутылкой затем нанес ножевые ранения. Пострадавший с тяжелыми травмами был доставлен в Клинический медицинский центр.
Пациент был прооперирован. Врачи оценивают его состояние как стабильное.
Отметим, что Фарид Исмайылов долгое время работает спортивным тренером в различных спортзалах. У него есть свой спортивный зал Lux в Наримановском районе.