Konor Makqreqor növbəti döyüşünün tarixini və rəqibini açıqladı
Məşhur irlandiyalı UFC döyüşçüsü Konor Makqreqor növbəti döyüşünün tarixini və rəqibinin adını açıqlayıb.
"Növbəti oyun 2025-ci il fevralın 1-də baş tutacaq. Rəqib kimdir? Huker", - deyə Makqreqor bildirib.
"Bir görüşüm və rəqibim var. Gələn ilin başlanğıcı. O, çox məşğul adamdır", - deyə Huker bu münasibətlə bildirib.
Bu barədə championat.com məlumat yayıb.
Qeyd edək ki, Makqreqor indiyədək qarışıq döyüş növləri üzrə 28 döyüşdə iştirak edib, bu döyüşlərdə 22 qələbə qazanıb və altı məğlubiyyət alıb. Bundan əvvəl irlandiyalının Maykl Çandlerlə döyüşməli olduğu, lakin sonda döyüşün baş tutmadığı bildirilirdi.
Hukerə gəlincə, onun son döyüşü 2024-cü ilin avqustunda olub və qarşılaşmada o, Mateuş Qamrot üzərində hakimlərin fərqli qərarı ilə qələbə qazanıb.скачать dle 11.3

Конор Макгрегор назвал дату следующего боя и соперника
Известный ирландский боец Абсолютно бойцовского чемпионата (UFC) Конор Макгрегор назвал дату своего следующего боя и имя соперника.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на championat.com, поединок пройдет 1 февраля 2025 года с новозеландским бойцом Дэном Хукером.
"У меня есть дата и соперник. Начало следующего года. Это очень занятой человек", - заявил по этому поводу Хукер.
Макгрегор последний свой бой провел против Дастина Порье в июле 2021 года на турнире UFC 264. В этом поединке Конор потерпел поражение техническим нокаутом в результате перелома ноги. На его счету 22 победы и шесть поражений.
Ранее сообщалось, что ирландец встретится с Майклом Чендлером, но в итоге поединок не состоялся.
Что касается Хукера, то предыдущий раз он выступал в августе 2024 года. Тогда новозеландец одержал победу раздельным решением судей над Матеушем Гамротом.скачать dle 11.3