Salyanda yol-nəqliyyat hadisəsi: Xəsarət alanların son durumu AÇIQLANDI (YENİLƏNİB)
Salyan rayonu ərazisində qeydə alınan yol-nəqliyyat hadisəsi nəticəsində xəsarət alan üç nəfər (bir qadın, iki kişi cinsli olmaqla) 13 avqust saat 20:20-də Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına hospitalizasiya olunublar.
"Bədənin müxtəlif nahiyələrinin sınığı, əzilməsi diaqnozu qoyulan şəxslərin hər birinə zəruri tibbi xidmətlər göstərilib. Vəziyyətləri qənaətbəxş qiymətləndirilən şəxslər ambulator müalicə üçün evə buraxılıblar", - məlumatda qeyd olunur.
Salyanda yol-nəqliyyat hadisəsində üç nəfər xəsarət alıb.
"Report"un Aran bürosunun məlumatına görə, hadisə rayon ərazisində qeydə alınıb.
Belə ki, iki avtomobilin toqquşması nəticəsində Bakı şəhər sakinləri - 2004-cü il təvəllüdlü İlknur Xəyal oğlu Məmmədov, 2024-cü il təvəllüdlü Rəsul İlknur oğlu Məmmədov və Salyan şəhər sakini 1982-ci il təvəllüdlü Xəyal Aslan oğlu Hüseynov müxtəlif dərəcəli xəsarət alıblar.

TƏBİB о состоянии пострадавших в ДТП в Сальянском районе (ОБНОВЛЕНО)
13 августа в 20:20 трое человек (одна женщина и двое мужчин), пострадавших в результате дорожно-транспортного происшествия на территории Сальянского района Баку, были госпитализированы в Центральную районную больницу.
"Пациентам, у которых диагностированы "переломы и ушибы различных частей тела", были оказаны необходимые медуслуги. Граждане, состояние которых оценивается как удовлетворительное, были выписаны домой на амбулаторное лечение", - говорится в информации.
В Сальянском районе произошло дорожно-транспортное происшествие, в результате которого пострадали три человека.
Как сообщает Report, при столкновении двух автомобилей травмы различной степени тяжести получили жители Баку Илькнур Мамедов (2004 г.р.), Расул Мамедов (2024 г.р.) и житель Сальяна Хаял Гусейнов (1982 г.р.).