28.05.2021 12:16 1 668
Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Azərbaycan xalqını 28 May – Respublika Günü münasibətilə təbrik edib.
Bu barədə Mehriban Əliyeva “Instagram” profilindən foto paylaşıb:
Sizi 28 May – Respublika Günü münasibətilə təbrik edirəm, hər birinizə ən xoş arzularımı çatdırıram!
Qoy Azərbaycanın müstəqilliyi və xalqımızın azadlığı əbədi olsun! Qoy ölkəmizdə həmişə sülh və əmin-amanlıq hökm sürsün!
Vətən uğrunda həlak olmuş şəhidlərimizin nurlu xatirəsini ehtiramla yad edirəm. Sizin hər birinizə möhkəm cansağlığı, səadət, xoş günlər və sevgi, doğma Azərbaycanımıza sülh, firavanlıq və tərəqqi arzulayıram!”скачать dle 11.3

Мехрибан Алиева поздравила азербайджанский народ с Днем Республики - ФОТО
Первый вице-президент Азербайджана Мехрибан Алиева поделилась в Instagram публикацией по случаю 28 Мая - Дня Республики.
Поздравляю вас с 28 Мая - Днем Республики, передаю каждому из вас наилучшие пожелания! Да будет вечной независимость Азербайджана и свобода нашего народа! Пусть в нашей стране всегда господствуют мир и благополучие! С уважением чту светлую память наших шехидов, погибших во имя Родины. Желаю каждому из вас крепкого здоровья, счастья, добра и любви, а нашему родному Азербайджану - мира, благополучия и процветания!", - говорится в публикации.скачать dle 11.3