İnsanlara daim kömək əli uzatmaq Mehriban Əliyevanın həyat fəlsəfəsidir - VİDEOREPORTAJ
Müstəqil Azərbaycanın inkişafında, sosial məsələlərin həllində yaxından iştirak etmək, mərhəmət, əxlaqi dəyərlərə sadiqlik, insanlara daim kömək əli uzatmaq, xeyirxah işlər görmək Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyevanın həyat fəlsəfəsinin əsas qayəsini təşkil edir.
“Baku TV” Azərbaycanın Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyevanın doğum günü ilə əlaqədar videoreportaj hazırlayıb.
Reportajda Birinci vitse-prezident, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyevanın ictimai-siyasi fəaliyyətinin əsas məqamlarına və xeyirxah əməllərinə nəzər salınıb, onun köməklik etdiyi insanların fikirləri yer alıb.

Милосердие и благотворительность - это философия жизни Мехрибан Алиевой - ВИДЕОРЕПОРТАЖ
Непосредственное участие в развитии независимого Азербайджана, решении социальных вопросов, а также великодушие, приверженность высоким моральным ценностям, милосердие и благотворительность составляют основу философии жизни Первого вице-президента республики, президента Фонда Гейдара Алиева Мехрибан Алиевой.
По случаю дня рождения Мехрибан Алиевой Baku TV подготовил видеорепортаж, посвященный основным моментам общественно-политической и благотворительной деятельности Первого вице-президента страны.
Кроме того, в репортаже нашли отражение и благотворительные проекты, реализованные по ее инициативе, а также благодарность граждан, которым она протянула руку помощи.скачать dle 11.3