Sabirabad rayonunda oğurluğa görə 6 nəfər saxlanılıb
Median.Az xəbər verir ki, Sabirabad RPŞ əməkdaşlarının keçirdikləri əməliyyat axtarış-tədbirləri nəticəsində 1 mağazadan və 2 həyətdən su mühərrikləri oğurlayan rayon sakinləri V.Hacıyev və A.Ələkbərov saxlanılıblar.
Bundan başqa, Sabirabad RPŞ-nin əməkdaşları tərəfindən ötən il dekabrın 24-də rayon sakini olan qadının çantasından 200 manat, qızıl üzük və mobil telefon oğurlayan şəhər sakini olan yeniyetmə saxlanılıb.
Sabirabad RPŞ-nin əməkdaşları tərəfindən yanvarın 19-da evlərin birindən 300 manat və 2000 manat dəyərində qızıl-zinət əşyaları oğurlayan rayon sakini M.Nəsirov saxlanılıb.
Sabirabad RPŞ əməkdaşlarının keçirdikləri əməliyyat-axtarış tədbirləri nəticəsində fevralın 15-də kəndin otlaq sahəsindən 2 baş inəyi oğurlayan rayon sakinləri S.Rzayev və A.Eyvazov saxlanılıblar. Araşdırma zamanı onların, həmin gün həmkəndliləri A.Qurbanovun 2 baş inəyini oğurlamaları da məlum olub.