Konfrans Liqasında ilk tur: Gecənin nəticələri » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
18:38 Nazpəri Dostəliyeva oxudu, Misir Mərdanov “Naxçivani” oynadı - VİDEO  |     17:55 Saatlıda idarədə ölüm: Elektrik cərəyanı can aldı  |     17:12 Qəzzada ölənlərin sayı 30 mini keçib  |     16:55 Bakıda üç nazirlikdən ƏMƏLİYYAT: Silah-sursatı götürüb, qumbaranı partlatdılar  |     15:54 Lavrov: “Azərbaycan tərəfi üçtərəfli razılaşmalardakı məsələlərin həllinin tərəfdarı olduğunu təsdiqləyir”  |     15:35 Gəncədə iki evdə yanğın olub  |     15:19 Milli parkda “tok”la ov edən şəxs saxlanıldı  |     15:09 Xankəndi-Bakı ultramarafonunun ikinci mərhələsinin qalibi müəyyənləşib - FOTO  |     15:07 “Azəriqaz”dan ödənişlərlə bağlı XƏBƏRDARLIQ: Fasilə olacaq  |     15:05 İstirahət gününün HAVA PROQNOZU  |     14:56 Nazirlikdə qazinin çənəsini sındıran idmançıya hökm oxunub - VİDEO  |     14:52 Xankəndidə cəbbəxana aşkarlandı  |     14:50 Narkoman sürücü Bakıda insanların həyatını təhlükəyə atdı - VİDEO  |     14:48 Bakıda yuxuya dalan yeddi yaşlı uşaq valideynlərini təşvişə saldı - VİDEO  |     14:46 Göygölün dörd kəndində əməliyyat: Polislər xeyli silah-sursat aşkarladılar  |     14:37 Azərbaycan nefti bahalaşıb  |     14:21 Azərbaycanın BMT-yə üzv olmasından 32 il keçdi  |     14:20 Argentinada ölkənin yeganə xəbər agentliyi bağlanır  |     14:18 Yevlaxda qətl: Qadının əri könüllü təslim oldu  |     14:17 Dünya bazarında neft qiymətləri kəskin artıb  |    

Konfrans Liqasında ilk tur: Gecənin nəticələri

UEFA Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin ilk tur oyunları keçirilib.

“Qarabağ”-“Bazel” matçıyla yanaşı, bu gecə daha 13 qarşılaşma baş tutub.

Komandamızın çıxış etdiyi H qrupu görüşləri istisna, digər qarşılaşmalarda tamaşaçılar qola sevinib.

Bütövlükdə, gecənin nəticələri isə aşağıdakı kimi olub:

UEFA Konfrans Liqası

Qrup mərhələsi, I tur

A qrupu

HİK – LASK – 2:0

B qrupu

“Flora” –“Gent” – 0:1

“Anartosis” – “Partizan” (Belqrad) – 0:2

C qrupu

“Bude Qlimt” – “Zorya” - 3:1

“Roma” – MOİK (Sofia) - 5:1

D qrupu

“Yablones” – “Kluj” – 1:0

“Ranners” – “AZ Alkmaar” - 2:2

E qrupu

“Slavia”-“Yunion Berlin” - 3:1

F qrupu

“Linkoln Red İmps” – PAOK - 0:2

“Slovan” – “Kopenhagen” - 1:3

G qrupu

“Mura” – “Vites” - 0:2

“Renn” – “Tottenhem” – 2:2

H qrupu

“Kayrat” – “Omonia” - 0:0

“Qarabağ” – “Bazel” – 0:0скачать dle 11.3




Нажмите на эту ссылку, чтобы прочитать новость на русском языке.


Şahidi olduğunuz hadisələri çəkib bizə göndərin!




            612 17.09.21 12:28